Turniej mikołajkowy 2018

Szczegóły

Dnia 10.12.2018 w naszej szkole odbył się turniej mikołajkowy z tenisa stołowego w klasach siódmych i ósmych szkoły podstawowej oraz 3 klas gimnazjum. Wielu uczniów przystąpiło do zdrowej rywalizacji o najwyższe miejsca. Turniej cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów jak i nauczycieli. Zawodnicy tygodniami przygotowywali się do tego wydarzenia. Na treningach przygotowawczych nie obyło się bez nerwów i zmęczenia jednakże opłacało się. TRENING CZYNI MISTRZA! Przy stołach dało się wyczuć ducha walki i rywalizacji. Wszyscy byli świetni lecz najlepszym z najlepszych z chłopców okazał się być Przemysław Zasada(3c), który zajął pierwsze miejsce. Na podium stanęli również Szymon Nowak(7b) oraz Paweł Mańka(8a). W grupie dziewcząt najlepsza okazała się Małgosia Paruzel(8a). Na podium towarzyszyły jej Natalia Kosmała(8a) i Aleksandra Duda(8b). To właśnie Ci najlepsi dostąpią zaszczytu reprezentowania naszej szkoły na arenie powiatowej. Puchary oraz dyplomy wręczył najlepszy nauczyciel wychowania fizycznego Pan Jarosław Krych. Wszystkim uczestnikom z całego serca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Julia Pisarska

   
Projekty "My Future Is Up to Me" i "Me - a small living part of the incredible world"
Program Comenius "Uczenie się przez całe życie" 
przykładem dobrej praktyki

 
 
 
 
   
© ALLROUNDER