Europejski Tydzień Sportu 2018

Szczegóły
EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU
23 - 30 września 2018 r.
 
Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną  w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.
Nasza szkoła po raz pierwszy postanowiła włączyć się do akcji, która odbywa się już czwarty raz z rzędu w krajach Unii Europejskiej.
29 września 2018 r. zaplanowana została wycieczka na Szyndzielnię, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gór i aktywnego wypoczynku. Propozycja skierowana jest zarówno dla uczniów naszej szkoły, jak i ich rodziców oraz nauczycieli. Wyjazd jest bezpłatny m.in. dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców naszej szkoły w akcję.
 
   
Projekty "My Future Is Up to Me" i "Me - a small living part of the incredible world"
Program Comenius "Uczenie się przez całe życie" 
przykładem dobrej praktyki

 
 
 
 
   
© ALLROUNDER