Turniej mikołajkowy 2018

Szczegóły

Dnia 10.12.2018 w naszej szkole odbył się turniej mikołajkowy z tenisa stołowego w klasach siódmych i ósmych szkoły podstawowej oraz 3 klas gimnazjum. Wielu uczniów przystąpiło do zdrowej rywalizacji o najwyższe miejsca. Turniej cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów jak i nauczycieli. Zawodnicy tygodniami przygotowywali się do tego wydarzenia. Na treningach przygotowawczych nie obyło się bez nerwów i zmęczenia jednakże opłacało się. TRENING CZYNI MISTRZA! Przy stołach dało się wyczuć ducha walki i rywalizacji. Wszyscy byli świetni lecz najlepszym z najlepszych z chłopców okazał się być Przemysław Zasada(3c), który zajął pierwsze miejsce. Na podium stanęli również Szymon Nowak(7b) oraz Paweł Mańka(8a). W grupie dziewcząt najlepsza okazała się Małgosia Paruzel(8a). Na podium towarzyszyły jej Natalia Kosmała(8a) i Aleksandra Duda(8b). To właśnie Ci najlepsi dostąpią zaszczytu reprezentowania naszej szkoły na arenie powiatowej. Puchary oraz dyplomy wręczył najlepszy nauczyciel wychowania fizycznego Pan Jarosław Krych. Wszystkim uczestnikom z całego serca gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Julia Pisarska

Wyjazd na sztuczne lodowisko do Częstochowy

Szczegóły

W dniu 28 stycznia 2019 r. grupa 35 uczniów z klas 7 SP, 8 SP i 3 gimnazjum wybrała się wraz z opiekunami, p. Marcinem Klamą, p. Joanną Gryboś i p. Karoliną Kaczmarek, na lodowisko do Częstochowy. Wszyscy dzielnie stawiali czoła tafli lodu, ślizgając się na łyżwach jak profesjonaliści. Zabawa była wyśmienita. Mimo kilku niegroźnych upadków, w doskonałych humorach wróciliśmy na lekcje.

 

Rejonowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w Tarnowskich Górach

Szczegóły

Dnia 18.10.2018 r. w Tarnowskich Górach, odbyły się Rejonowe Zawody w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zespół dziewcząt w składzie: Natalia Kosmała, Wiktoria Kandzia, Alicja Kazik, Hanna Łukiewska, Emilia Jastrzębska oraz Magdalena Szot, stanął na podium zajmując III miejsce.

Europejski Tydzień Sportu 2018

Szczegóły
EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU
23 - 30 września 2018 r.
 
Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną  w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.
Nasza szkoła po raz pierwszy postanowiła włączyć się do akcji, która odbywa się już czwarty raz z rzędu w krajach Unii Europejskiej.
29 września 2018 r. zaplanowana została wycieczka na Szyndzielnię, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników gór i aktywnego wypoczynku. Propozycja skierowana jest zarówno dla uczniów naszej szkoły, jak i ich rodziców oraz nauczycieli. Wyjazd jest bezpłatny m.in. dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców naszej szkoły w akcję.
 

II Otwarte Mistrzostwa Lublińca w Lekkiej Atletyce dla Młodzieży

Szczegóły

21 września 2018 r. odbyły się II OTWARTE MISTRZOSTWA LUBLIŃCA  W LEKKIEJ ATLETYCE DLA MŁODZIEŻY. Celem zawodów była popularyzacja lekkiej atletyki wśród młodzieży oraz rozpowszechniania sportu i rekreacji jako formy aktywnego wypoczynku. Naszą szkołę reprezentowało 20-stu uczniów w dwóch kategoriach wiekowych. Oto nazwiska osób, które stanęły na podium:

KAT. I    klasy 6-7 szkoły podstawowej

MICHAŁ DUDNICZEK III miejsce w biegu na 300 m

LENA KARMAŃSKA III miejsce w biegu na 600 m

NIKODEM SOBALA I miejsce w biegu na 1000 m

ARTUR GOŁOMBEK II miejsce w pchnięciu kulą

KAT. II  klasa 8 szkoły podstawowej - III klasa gimnazjum

SYLWIA SOWA III miejsce w biegu na 100 m

PRZEMYSŁAW ZASADA I miejsce w biegu na 100 m

JULIA JOSZKO I miejsce w pchnięciu kulą

BARTOSZ SIEK I miejsce w skoku wzwyż

SYLWIA SOWA, ALICJA KAZIK, AMELIA ŻYDEK, MAŁGORZATA PARUZEL I miejsce w sztafecie 4 x 100 m

Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy.

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rady Rodziców

Szczegóły
12 grudnia 2017r. na hali sportowej w Koszęcinie odbył się Turniej Tenisa Stołowego
 
o Puchar Rady Rodziców
 
W turnieju wzięło udział 18 dziewczyn oraz 18 chłopców z naszej szkoły.
 
Wyniki zawodów
 
Kategoria dziewczyn:
 
I m –Agata Brol
IIm – Kinga Kwapis
IIIm – Kinga Pawełczyk
IVm – Jessica Nowak
 
Kategoria chłopców:
 
I m – Szymon Nowak
IIm – Jan Pokrzywiec
IIIm – Przemek Mazur
IVm – Dominik Mucha
 
Gratulujemy!!!
 
 

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Szczegóły

18 Października 2017r. w Lublińcu odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe na szczeblu powiatowym.

W zawodach wzięło udział siedem drużyn dziewczyn oraz sześć drużyn chłopców w kategorii roczników 2005 i młodszych. Zarówno drużyna naszych dziewczyn jak i chłopców zajęła czwarte miejsce.

Składy naszych drużyn:

Chłopcy: Franek Druch, Nikodem Sobala, Bartek Strzoda, Dawid Rajczykowski, Franek Duda, Dominik Mucha, Michał Dudniczek

 

Dziewczyny: Kinga Pawełczyk, Magda Szot, Emilia Gzik, Marta Kasprzyk, Kinga Kwapis, Weronika Koperska, Maruszczyk Julia.

 

 

 
 

Sport aktualności

Szczegóły

07.04.2017r. na hali sportowej w Boronowie odbył się półfinał Powiatowego Turnieju Mini Piłki Siatkowej chłopców

 

W turnieju wzięły udział cztery szkoły z naszego powiatu: Szkoła  z Boronowa, szkoła z Psar oraz szkoły ze Strzebinia i Koszęcina.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”

Nasi chłopcy ulegli tylko drużynie z Boronowa zajmując drugie miejsce, które gwarantuje awans do finału powiatowego.

 

Skład naszej drużyny:

Jan Kopiczko, Bartek Gawęda, Robert Adamek , Jan Świerczok, Szymon Nowak, Dawid Mazur, Karol Mazur, Paweł Bryś, Czarek Duda, Karol Golenia

 

30.03.2017r. na hali sportowej w Lublińcu odbył się Powiatowy Turniej Mini Piłki Siatkowej dziewczyn

 

W turnieju wzięło udział pięć szkół z naszego powiatu: Szkoła  SP1 z Lublińca, szkoła SP3 z Lublińca szkoła z Sierakowa oraz szkoły ze Strzebinia i Koszęcina.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”

Nasze dziewczyny uległy tylko drużynie z SP 1 z Lublińca zajmując drugie miejsce, które gwarantuje awans do etapu rejonowego.

 

Skład naszej drużyny: Natalia Kosmała, Emilia Łukiewska, Ola Duda, Gosia Paruzel, Agata Machoń, Amelia Ziętek, Wiktoria Tyniec, Zuzia Hońca

16.03.2017r. na hali sportowej w Strzebiniu odbył się towarzyski turniej mini piłki siatkowej.

 

W turnieju uczestniczyły drużyny z Koszęcina i Strzebinia.  Zawodnicy i zawodniczki rozegrały wiele fascynujących meczy. Turniej zakończył się  w miłej atmosferze. Wszystkie drużyny zostały wygranymi. Zawodnicy za udział w turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy.

ze:14.0pt;font-family:"Times New Roman","serif"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-fareast-language:PL'>Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”

 

Nasze dziewczyny uległy tylko drużynie z SP 1 z Lublińca zajmując drugie miejsce, które gwarantuje awans do etapu rejonowego.

 

Skład naszej drużyny: Natalia Kosmała, Emilia Łukiewska, Ola Duda, Gosia Paruzel, Agata Machoń, Amelia Ziętek, Wiktoria Tyniec, Zuzia Hońca

07.03.2017r. na hali sportowej w Tarnowskich Górach odbył się Rejonowy Turniej Tenisa Stołowego

W zawodach wzięło udział 6 drużyn chłopców oraz 6 drużyn dziewczyn.

Nasze dziewczyny wywalczyły 2 miejsce, przegrywając mecz finałowy z dziewczynami z Lisowic, natomiast chłopcy z naszej szkoły zajęli miejsce 4.

Skład drużyny dziewczyn: Małgorzata Paruzel, Natalia Kosmała, Emilia Łukiewska

Skład drużyny chłopców: Jan Kopiczko, Paweł Mańka, Bartek Gawenda

-bottom:0cm;margin-bottom:.0001pt;line-height: normal'> 

 

Skład naszej drużyny: Natalia Kosmała, Emilia Łukiewska, Ola Duda, Gosia Paruzel, Agata Machoń, Amelia Ziętek, Wiktoria Tyniec, Zuzia Hońca

Więcej artykułów…

  1. Sport
   
Projekty "My Future Is Up to Me" i "Me - a small living part of the incredible world"
Program Comenius "Uczenie się przez całe życie" 
przykładem dobrej praktyki

 
 
 
 
   
© ALLROUNDER