Nasza szkoła bierze udział w Ogólnopolskiej Akcji Przerwa na czytanie!

Szczegóły

W dniu 13 maja 2019 r. (poniedziałek) w naszej szkole, w ramach obchodów XVI Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek,  będziemy ustanawiali rekord w czytaniu książek.  Akcja objęta jest honorowym patronatem Fundacji „ABCXXXI - Cała Polska czyta dzieciom” oraz Ewy Rawy - Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Każdy uczeń, nauczyciel oraz pracownik obsługi i administracji na przerwach o 9.35 i 10.30 będzie czytał swoją ulubioną książkę. Bardzo proszę o przyniesienie w tym dniu książek (można wypożyczyć z biblioteki), żebyśmy mogli usiąść i poczytać. Uczniom klas 1 książki poczytają starsi koledzy ze Szkolnego Koła Wolontariatu.

Cała akcja zostanie przeprowadzona na boisku szkolnym lub, w razie gdyby pogoda nam nie dopisała, na hali sportowej.

Uczniowie klas 1 będą mieli stworzone Strefy czytania, w których starsi koledzy poczytają im książeczki. Zapraszamy wszystkich do zabawy!

 
   
Projekty "My Future Is Up to Me" i "Me - a small living part of the incredible world"
Program Comenius "Uczenie się przez całe życie" 
przykładem dobrej praktyki

 
 
 
 
   
© ALLROUNDER