Koty w literaturze - międzyszkolny konkurs na lapbooka

6 lutego 2019 r. o godz. 12.00 w Publicznej Bibliotece Pedagogicznej RODN „WOM” w Częstochowie odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień dla uczestników międzyszkolnego konkursu na lapbooka pt. „Koty w literaturze”. Konkurs zorganizowany został w ramach Światowego Dnia Kota przypadającego na dzień 17 lutego.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowała Antonina Grześków z kl. 5a. Tosia wykonała pracę dotyczącą “kociej serii”  Erin Hunter “Wojownicy”. Niestety uczennicy nie udało się zająć żadnego miejsca w konkursie, jednak już sam udział i reprezentacja szkoły wśród 47 uczestników było dużym wyróżnieniem.

Wszyscy uczniowie otrzymali dyplomy za uczestnictwo, a nauczyciele podziękowania. Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Na zakończenie uroczystości wszyscy mogli podziwiać swoje prace na wystawie zorganizowanej w czytelni naukowej Publicznej Biblioteki Pedagogicznej Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Częstochowie.

Tosi serdecznie gratulujemy!