Powiatowy Konkurs Ortograficzny w Lublińcu

W dniu 07 marca 2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zmaganiach o tytuł  mistrza ortografii w Powiatowym Konkursie Ortograficznym, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Lublińcu. Wzięło w nim udział 55 uczestników z powiatu lublinieckiego. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Jeziorowska, Wiktoria Krus, Szymon Parys, Agata Masoń, Agata Machoń i Magdalena Szot. Uczestnicy konkursu napisali dyktando w dwóch kategoriach wiekowych: klasy młodsze 4-6 i klasy starsze 7-8 i 3 gimnazjum. Po zmaganiach ortograficznych odbył się poczęstunek i wręczenie dyplomów za udział. Mistrza Ortografii Powiatu Lublinieckiego poznamy w dniu 14 marca 2019 r. Trzymamy kciuki za naszą reprezentację!

Z ostatniej chwili !!!

Mistrzem Ortografii Powiatu Lublinieckiego został  Szymon Parys! Gratulujemy!