Dzień Regionu 2018

Szczegóły

19 czerwca 2018 r. pani Aleksandra Mazur i pan Roman Odoj przygotowali dla oddziałów gimnazjalnych Dzień Regionu. Uczniowie na terenie koszęcińskiego parku odszukiwali stanowiska, przy których były umieszczone koperty z zestawami pytań dotyczącymi gminy Koszęcin. Po udzieleniu poprawnych odpowiedzi nasi gimnazjaliści wrócili do szkoły, a nauczyciele sprawdzili zadania, przyznając odpowiednie miejsca, za które uczniowie dostali nagrody.

I miejsce zajęła klasa IIa, II miejsce - klasa IIb, a III miejsce- klasa IIc. Po grze gimnazjaliści wraz z nauczycielami udali się do siedziby Nadleśnictwa Koszęcin, gdzie zwiedzali wyremontowany budynek oraz dowiedzieli się o ciekawostkach przyrodniczych naszej gminy. Następnie uczniowie podziwiali Koszęcin z wieży widokowej naszego zamku. Dzień Regionu zakończył się słodkim poczęstunkiem - lodami- ufundowanym przez Radę Rodziców naszej szkoły, za co serdecznie dziękujemy!

   
Projekty "My Future Is Up to Me" i "Me - a small living part of the incredible world"
Program Comenius "Uczenie się przez całe życie" 
przykładem dobrej praktyki

 
 
 
 
   
© ALLROUNDER