Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Pawonkowie

Szczegóły

W dniu 22.02.2017 r. w Pawonkowie odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły: Dominika Szyguła i Emilia Molenda oraz Janek Kopiczko i Kuba Kozuch. Drużyna dziewcząt zdobyła I miejsce w powiecie, a drużyna chłopców  II . Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów!

   
Na podstawie art. 37.7 RODO informuję, że Inspektorem ochrony danych (IOD)
jest Pan Adam Korzuch, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
   
Projekty "My Future Is Up to Me" i "Me - a small living part of the incredible world"
Program Comenius "Uczenie się przez całe życie" 
przykładem dobrej praktyki

 
 
 
 
   
© ALLROUNDER