Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Szczegóły

Dnia 18.10.2017r. w Lublińcu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W składzie głównym dziewcząt pobiegły: Julia Sowa, Edyta Kandzia, Martyna Paruzel, Natalia Kosmała, Nikola Węgrzyn, Wiktoria Kandzia oraz jako rezerwowa Hanna Łukiewska. Miejsce I zajęła SP nr 4 w Lublińcu, a II miejsce SP w Koszęcinie. W kategorii chłopców I miejsce zajęła SP nr 4 w Lublińcu, II miejsce - ZPO w Boronowie, nasza szkoła w składzie: Dawid Sobala, Dominik Gola, Miłosz Wojtyra, Jan Kopiczko, Karol Żelazny, Łukasz Dulski oraz  rezerwowy Aleksander Kuder, zajęła VI miejsce. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły wywalczyła awans do zawodów rejonowych, ktore odbyły się 24.10.2017r. w Tarnowskich Górach. Zespół w składzie: Julia Sowa, Edyta Kandzia, Natalia Kosmała, Martyna Paruzel, Wiktoria Kandzia oraz Alicja Kazik, uplasował się na IV miejscu, natomiast awans do zawodów wojewódzkich uzyskały dziewczęta z SP nr 4 z Lublińca.

   
Projekty "My Future Is Up to Me" i "Me - a small living part of the incredible world"
Program Comenius "Uczenie się przez całe życie" 
przykładem dobrej praktyki

 
 
 
 
   
© ALLROUNDER