Rejonowe Zawody Tenisa Stołowego Pawonków 2018

Szczegóły

W dniu 15.03.2018 r. w Pawonkowie odbyły się Rejonowe Zawody Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt (Dominika Szyguła i Emilia Molenda) oraz chłopców (Janek Kopiczko i Kuba Kozuch). Chłopcy zajęli IV miejsce w rejonie, a dziewczyny po ciężkiej walce z Tarnowskimi Górami wywalczyły I miejsce i zakwalifikowały się na półfinały Wojewódzkich Zawodów Tenisa Stołowego, po raz pierwszy w historii naszego gimnazjum! Serdecznie gratulujemy!

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Częstochowie

Szczegóły

W dniu  01.03.2018 r. w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. K. Pułsakiego w Częstochowie odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Wzięło w nim udział wielu uczniów z Częstochowskich szkół i okolic. Naszą szkołę reprezentował Janek Kopiczko, który zajął II miejsce oraz Dominika Szyguła, która wywalczyła III miejsce indywidualnie. Drużynowo nasi zdolni uczniowie wygrali całe zawody! Serdecznie gratulujemy!

Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego w Pawonkowie

Szczegóły

W dniu 22.02.2017 r. w Pawonkowie odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Wzięli w nim udział uczniowie naszej szkoły: Dominika Szyguła i Emilia Molenda oraz Janek Kopiczko i Kuba Kozuch. Drużyna dziewcząt zdobyła I miejsce w powiecie, a drużyna chłopców  II . Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów!

Szczegóły
Dnia 11.12.2017r. w naszym gimnazjum odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Rady Rodziców. Zwycięzcy:

Szczegóły

Dnia 30.11.2017 roku w Boronowie odbył się turniej siatkarski z okazji Święta Niepodległości. W turnieju brało udział 6 drużyn. Były to:

• BORONÓW I
  • BORONÓW II
  • KOSZĘCIN
  • STRZEBIŃ
  • MIASTECZKO ŚLĄSKIE
  • BLACHOWNIA

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W każdej z grup zostały rozegrane mecze systemem każdy z każdym. Po rozegraniu meczów wszystkich grup, odbyły się mecze o pierwsze, trzecie i piąte miejsce. Tak prezentują się grupy oraz wyniki meczów.

II

Cały turniej wygrała drużyna z Blachowni pokonując Boronów I. Trzecie miejsce zajęła szkoła z Koszęcina. Oto klasyfikacja końcowa:

Szczegóły

Dnia 18.10.2017r. w Lublińcu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W składzie głównym dziewcząt pobiegły: Julia Sowa, Edyta Kandzia, Martyna Paruzel, Natalia Kosmała, Nikola Węgrzyn, Wiktoria Kandzia oraz jako rezerwowa Hanna Łukiewska. Miejsce I zajęła SP nr 4 w Lublińcu, a II miejsce SP w Koszęcinie. W kategorii chłopców I miejsce zajęła SP nr 4 w Lublińcu, II miejsce - ZPO w Boronowie, nasza szkoła w składzie: Dawid Sobala, Dominik Gola, Miłosz Wojtyra, Jan Kopiczko, Karol Żelazny, Łukasz Dulski oraz  rezerwowy Aleksander Kuder, zajęła VI miejsce. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły wywalczyła awans do zawodów rejonowych, ktore odbyły się 24.10.2017r. w Tarnowskich Górach. Zespół w składzie: Julia Sowa, Edyta Kandzia, Natalia Kosmała, Martyna Paruzel, Wiktoria Kandzia oraz Alicja Kazik, uplasował się na IV miejscu, natomiast awans do zawodów wojewódzkich uzyskały dziewczęta z SP nr 4 z Lublińca.

I Indywidualny Miting Lekkoatletyczny dla Dzieci i Młodzieży w Lublińcu

Szczegóły

Dnia 15 września 2017 r. odbył się I Indywidualny Miting Lekkoatletyczny dla Dzieci i Młodzieży z okazji otwarcia Stadionu Miejskiego w Lublińcu.