Spotkanie nauczycieli w ramach programu Erasmus+ Projekt pt. ‘’Let’s Tune In To Europe’’

W dniach 8-14 października 2017r. Nauczyciele naszej szkoły: Celina Łokaj, Halina Mzyk, Małgorzata Nowakowska uczestniczyły w trzecim spotkaniu w ramach projektu ‘’Let’s Tune In To Europe’’. Spotkanie odbyło się w dwóch krajach: w Łotwie oraz w Estonii. Oprócz krajów goszczących, uczestniczyli w nim nauczyciele w Hiszpanii, Bułgarii, z dwóch szkół włoskich.

Celem spotkania było podsumowanie dotychczasowej współpracy oraz zaplanowanie działań na następny rok, między innymi spotkania wraz z uczniami w maju w Koszęcinie. Mieliśmy również okazję zwiedzić szkoły oraz przedszkola w Łotwie i Estonii. Uczestniczyliśmy w koncertach oraz pokazach tańców, mieliśmy okazję porównać system edukacyjny naszych krajów. Zwiedziliśmy również stolice krajów -  Rygę i Tallin.